Ben Yandexi Çok Sevdim

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yandex kategorisinde Kahkaha tarafından oluşturulan Ben Yandexi Çok Sevdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 58 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yandex
Konu Başlığı Ben Yandexi Çok Sevdim
Konuyu başlatan Kahkaha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kahkaha

Kahkaha

Kullanıcı
hiç bir ugraş vermeden hiç bir çalışma yapmadan anahtar kelimemde yandex beni 1. sayfanın 2 sırasına yerleştirmiş bile hatta bikaç anahtar kelimede de bunu yapmış ben bunları yapabilmek için googlede inanılmaz emek ugraş ve para harcıyordum yandex de buna hiç gerek kalmadı bide webmaster sayfası çıktıya yandex'in orası index konusunda saatlik haftalık gösterse güzel olurdu birde yandex sitemap.txt bu tip site haritasını kabul etmiyor bi digerini istiyor fakat ben panel kullanmaktayım panelim sadece buna müsade etmekte yani benim panel yandex'e uymuyor buda zamanla aşılır diye düşünüyorum.

google ile yandex arasındaki fark varmı bence var ? neden çünkü beşpara etmiyen siteler bile 1 sayfada ve hatta bazıları 1 sırada ama algoritmanın henüz yeni ve gelişmemiş olmasındandır diye düşünüyorm.

herşeye rağmen google tekelinin bi nebze azalmış olması ve bu amerikadan nedir çektiğimiz diyipte rusta olsa olsun demek hoşuma gitmiyor diyil işallah

rus yaparda bizim niye olmasın işallah zamanla bizimde olur temennisile