Profesyonel Bir Tanıtım Yazısı Her Şeyden Önce Çarpıcı Bir Başlık ile Başlamalıdır.

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde Websoft tarafından oluşturulan Profesyonel Bir Tanıtım Yazısı Her Şeyden Önce Çarpıcı Bir Başlık ile Başlamalıdır. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 65 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı Profesyonel Bir Tanıtım Yazısı Her Şeyden Önce Çarpıcı Bir Başlık ile Başlamalıdır.
Konuyu başlatan Websoft
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Websoft

Websoft

admin

Profesyonel Bir Tanıtım Yazısı Her Şeyden Önce Çarpıcı Bir Başlık ile Başlamalıdır.​

Başlık okuyucunun dikkatini çekmek, anahtar kelime öbeğinin kullanımını güçlendirmek için çok önemlidir. Bir kitabın kapağına bakarak yargılamamanız gerektiğini söylerler ancak kitaplara ilgi duyup içeriğini merak etmenizi sağlayan aracı da kapaklarıdır.

Profesyonel bir tanıtım yazısı için başlık, kitap için kapak sayfası gibidir. Başlık çarpıcı ve dikkat çekici olsun derken güvensiz bir hissiyat da vermemelidir.

Okuyucuya güven verecek türden, çarpıcı ve merak uyandıran başlıklar tercih etmeniz tanıtım yazısının çok daha profesyonel olmasını sağlayacaktır. Dikkat çeken bir başlık yazılabilmesi için takip edebileceğiniz bazı ipuçları;

• Ürün, hizmet ya da web sitesinin diğerlerinden farklı olan özelliğini başlıkta kullanın.
  • Anahtar kelime odağına başlıkta yer vermeye özen gösterin.
  • Güvenilir olduğunuzu gösteren bir başlık tercih edin.
  • Merak uyandıran ve okuyucuyu çekecek türden bir başlık oluşturun.
  • Bir hizmet tanıtımı yapıyorsanız daha önce çözüm getirdiğiniz sorunlardan bahsedin.
  • Bir web sitesi tanıtımı yapıyorsanız sitenizi özel kılan özelliklerinden bahsedin.
  • Bir ürün tanıtımı yapıyorsanız ürünün tercih edilmesindeki en büyük faktörü başlığınızda gösterin.
  • Daha önce gerçekleştirilmemiş bir uygulama söz konusuysa mevcut olan yenilikten bahsedin.