Blogspot Sitem İndexlenmiyor

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Başlayanlar kategorisinde ArtemiS tarafından oluşturulan Blogspot Sitem İndexlenmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 103 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı Blogspot Sitem İndexlenmiyor
Konuyu başlatan ArtemiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İframe

ArtemiS

Kullanıcı
Merhabalar. Forumwebmaster.com.tr ailesi. Öncelikle herkese iyi forumlar. 10 sene evvel bende site işleri yapardım blog yazardım. Fakat bırakmak zorunda kaldım. O dönem İngilizce içerikli blogger Niche Siteler açar para kazanırdım adsense üzerinden.

Tekrar o işlere başlamak istiyorum ve İngilizce zayıflama sitesi açtım blogger da. İki tane kendi yazdığım içerik girdim 2-3 hafta olmasına rağmen hala indeks almadı.
Blogger Google altyapısı olduğu için hızlı indeks ve Info alırdı.. Neden indeks almıyor? Google algoritması değişti galiba. Neler önerirsiniz? Mobil üzerinden yapıyorum bilgisayarım şuan da yok. Ne tavsiye edersiniz?

İframe

Kullanıcı
Blog siteni webmaster ekle Backlink ekle tanıtım yap title açıklama keyword ekle düzelecektir duzelmesse blogdaki linkleri webmaster toolstan tarat