Drupal Kullanmanın Avantajları

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Drupal kategorisinde admin tarafından oluşturulan Drupal Kullanmanın Avantajları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 75 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Drupal
Konu Başlığı Drupal Kullanmanın Avantajları
Konuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan WebAjans

admin

admin
admin

Drupal Kullanmanın Avantajları​

Drupal kullanmanın bazı avantajları:

1. İzinlerle Kontrol Edilebilir: Drupal, mükemmel bir kullanıcı yönetim sistemine sahiptir, bu nedenle tüm işlevleri izinlerle kontrol edilebilir.
  2. Açık Kaynak Kodlu: Drupal, açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemidir. Bu nedenle, Drupal’da yapılan herhangi bir geliştirme çalışması için lisans gerektirmez. Ayrıca, telif gerektirmez.
  3. Ücretsiz Eklentiler: Drupal’da bulunan birçok eklenti tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır
  4. Güvenli ve SEO Uyumlu: Drupal, diğer içerik yönetim sistemlerine göre daha güvenli ve tamamen SEO uyumludur.
  5. Entegre Yetenekleri: Drupal’ın entegre yetenekleri, hedefe yönelmeyi kolaylaştırır. Örneğin, MailChimp, Constant Contact vb. gibi e-posta yoluyla yapılan pazarlama hizmetlerinden, yüksek eğitim ile ilgili Twitter, Youtube, Pinterest üzerinde başlatılan sosyal medya kampanyalarına dek, her şeyi sistem üzerinde kurgulamak ve yönetmek mümkündür.
  6. Teknik Avantajlar: Drupal, popüler ve iyi tasarlanmış bir Symfony çerçevesi üzerine kurulmuş bir İçerik Yönetim Çerçevesidir. Bu, diğer popüler CMS’lerde kullanılan bir çerçeve veya çerçeve olmadan evrimsel olarak gelişen yapılarından farklıdır.
Bu avantajlar, Drupal’ın birçok proje ve sektörde tercih edilmesinin nedenlerinden sadece birkaçıdır. Drupal, ölçeklenebilir, kullanıcı dostu ve geliştirme topluluğunun desteği ile sürekli olarak gelişmektedir.