FBI: Binlerce Kuzey Koreli serbest BT çalışanı füze programının finansmanına yardım ediyor

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Genel kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan FBI: Binlerce Kuzey Koreli serbest BT çalışanı füze programının finansmanına yardım ediyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 59 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Genel
Konu Başlığı FBI: Binlerce Kuzey Koreli serbest BT çalışanı füze programının finansmanına yardım ediyor
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Garfield
FBI ve ABD Adalet Bakanlığı, çeşitli web sitelerinin 17 alan adına ve Kuzey Koreli serbest BT çalışanlarının ABD şirketleri için yaptıkları çalışmalara ilişkin 1,5 milyon dolara el koydu. Yetkililere göre uzaktan çalışanlar, Kuzey Kore’nin füze programında kullanılmak üzere milyonlarca doları kendi ülkelerine geri gönderdi.

Reklamcılık

Geçtiğimiz yıl ABD hükümeti, yanlışlıkla Kuzey Kore’den BT uzmanlarının işe alınmasına karşı uyarmıştı. Kuzey Kore rejimi tarafından gönderilen binlerce...

FBI: Binlerce Kuzey Koreli serbest BT çalışanı füze programının finansmanına yardım ediyor

Okumaya devam et...