Forumda Artık Ölücülermi Kaldı

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Başlayanlar kategorisinde ArtemiS tarafından oluşturulan Forumda Artık Ölücülermi Kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 111 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı Forumda Artık Ölücülermi Kaldı
Konuyu başlatan ArtemiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Huseyin Mentese

ArtemiS

Kullanıcı
Lafım herkes için değil fakat görüştüğüm üyelerin büyük çoğunluğu ölü rakamlarla iş yaptırmak istiyor. Mesela bir işin bedeli 100₺ ise bunu 10₺ ye yaptırmak isteyen adamlar çok. Yaptırmak istediği iş için; "çok basit, 10 dakkanı almaz" gibi laflar kullanılıyor, öylese sen yap ozaman deyince küsüyorlar. Forumda eskiden böyle değildi, emeğin hakkını veren adamlar vardı. Eminim benim gibi bir çok geliştirici bu dertten yakınıyordur.

Yeni bu işe baslayan arkadaşlar ne yazikki gördüğüm kadarı ile böyle eski webmaster kültürünü anlatmak söylemek gerekiyor onlara. Bu durumu el birliği ile aşacağımıza inanıyorum. Güzel bir konuyu kaleme almışşınız teşekkür ederim

Realist

Kullanıcı
Gerçekten bu konuya konuya kesinlikle katılıyorum yönetim bu duruma bir kural getirmeli diye düşünüyorum

Kahkaha

Kullanıcı
Bu üslup hoşuma hiç gitmedi bir sorun varsa yönetim ile konuşup çözülebilir buraya yansıtmaya gerek yok