KOD 80072EFE Hatası Nasıl Çözülür ?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dizüstü, Tablet & Bilgisayar Tavsiyeleri kategorisinde Berkay tarafından oluşturulan KOD 80072EFE Hatası Nasıl Çözülür ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 165 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dizüstü, Tablet & Bilgisayar Tavsiyeleri
Konu Başlığı KOD 80072EFE Hatası Nasıl Çözülür ?
Konuyu başlatan Berkay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Berkay

Berkay

Kullanıcı
1.adım başlat menüsü arama kutusuna , CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile açınız. Açılan pencereye SFC /SCANNOW yazıp ENTER tuşuna basınız. Sistem taraması %100 olunca bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol ediniz. 2.adım komut istemini (cmd ) yönetici olarak çalıştır ve aşağıdaki komutları birlikte tek seferde cmd ekranına kopyala yapıştırın net stop wuauserv net stop cryptSvc net stop bits net stop msiserver ren C:\Windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old ren C:\Windows\System32\catroot2 catroot2.old net start wuauserv net start cryptSvc net start bits net start msiserver pause güncelleştirmeleri yükleyin sorun halen devam ederse 3.adım başlat menüsü > arama kutusuna > services.msc yazın ve açılan ekrandan Windows update hizmeti üzerinde sag tıklayın > özellikler başlangıç türü otomatık oldugundan emin olun arka plan aktarım hizmeti Windows modül yükleyicinin ve şifreleme hizmetinin çalıştığın dan emin olun 4.adım -komut istemi (cmd) yönetici olarak çalıştırın ve netsh int ip reset a.txt netsh winsock reset netsh winhttp reset Proxy netsh advfirewall reset ipconfig /flushdns uzmanim.net