Kurumsal Facebook Hesabı

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Facebook kategorisinde admin tarafından oluşturulan Kurumsal Facebook Hesabı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 191 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Facebook
Konu Başlığı Kurumsal Facebook Hesabı
Konuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İframe

admin

admin
admin

Kurumsal Facebook Hesabı​

İnternetin yayılmasıyla birlikte sosyal medya platformlarında yer alan Kurumsal Facebook hesapların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Böylece firmaların büyük bir kitleye erişim sağlayarak güçlü bir marka haline gelmesi hedeflenmektedir.

Kurumsal hesapların bu kadar yayılmasının birçok nedeni vardır. Bunlar kısaca şu şekilde özetlenebilir:

• Kurumsal hesaplarda kullanılan şirket logoları çok daha fazla sayıda kişinin aklında yer eder.
  • Bu tür hesaplar üzerinden firmaların ürünleriyle ilgili etkileyici tanıtım yazıları hazırlanarak reklam yapılır.
  • Firmaların ürün ve hizmetlerini tanımlayan görseller paylaşılır. Böylece çok daha etkili bir tanıtım gerçekleştirilir.
  • Hedef kitle belirlenerek potansiyel müşterilere erişim sağlanır ve bu kişilerle etkileşim içerisine girilir.
  • Mevcut müşterilerin güveni kazanılarak geri dönüşleri sağlanır.
  • Çok daha fazla kişi tarafından ulaşılabilir hale gelinir.
  • Reklam maliyeti çok daha az olmasına rağmen oldukça etkili bir tanıtım faaliyeti gerçekleştirilir.
Bütün bu avantajlar ise firmaların çok daha fazla satış yapmasına ve yüksek kazanç elde etmesine olanak sağlar.