Link Değişimi Forum Kuralları

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Link Değişimi kategorisinde admin tarafından oluşturulan Link Değişimi Forum Kuralları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 386 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Link Değişimi
Konu Başlığı Link Değişimi Forum Kuralları
Konuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İframe

admin

admin
admin
Lütfen bu web sitesinin şartlarını ve koşullarını dikkatlice okuyunuz.
İlan vermeden önce ilgili bölümdeki kuralları okumanız gerekmektedir.
Konu açarken istenilen bir şablona uymanız gerekmektedir.
Lütfen satış veya alım konularıyla ilgisi olmayan gereksiz mesajlar yazmayınız, bu kesinlikle yasaktır.
Eğer alıcı veya satıcıysanız ve gerçekten ilgileniyorsanız, lütfen mesaj yazınız.
Alışveriş yapmak istediğiniz kişiyi iyi bir şekilde araştırarak dolandırılmamak ve sorun yaşamamak için önlem alınız.
Forumdaki ticaret geçmişine bakınız, yorumları okuyunuz ve referanslarını isteyiniz.
Önceki alışverişlerini araştırınız. Eğer bir kişinin dolandırıcı olduğunu biliyorsanız, bunu kanıtlamak zorundasınız. Eğer ilgili kişi dolandırıcı çıkarsa ve bunu kanıtlarsanız, forumdan uzaklaştırılacaktır.
Web Forumu, yapılan ticaretlerden sorumlu değildir, unutmayınız. Sorumluluk alıcı ve satıcıya aittir.

E-Ticaret Satışı Yasak Olan Ürünler:
1- Her türlü telif hakkına sahip ürünlerin satışı yasaktır.
2- Türk Ceza Kanunu'nun 5327 sayılı ve Türk Ticaret Kanunu'nun 6762 sayılı maddelerine ve ilgili yönetmeliklere aykırı olabilecek her türlü satış yasaktır.
3- E-ticaret bölümünde yetişkin ve korsan alan adı veya web sitesi satışı yasaktır. Ayrıca bu sitelerin tanıtımı, bu siteler üzerinden reklam linki satışı yapmak veya herhangi bir e-ticaret konusu açmak kesinlikle yasaktır. Herhangi bir sigara veya alkol satışı yasaktır. Biletix ve diğer organizasyon firmalarının biletlerinin temini ve satışı yasaktır. Herhangi bir cinsel ürün satışı yasaktır. Kurallara uymayan üyeler uyarılmadan forumdan uzaklaştırılacaktır. "Bilmiyordum, görmedim, okumadım" gibi bahaneler kabul edilmeyecektir. Bu nedenle lütfen kuralları dikkatlice okuyunuz.