Tanıtım Yazısı Nedir?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde Websoft tarafından oluşturulan Tanıtım Yazısı Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 63 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı Tanıtım Yazısı Nedir?
Konuyu başlatan Websoft
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Websoft

Websoft

admin

Tanıtım Yazısı Nedir?

Web Sitenize ait bir içeriğin, backlink çıkışı verilerek meydana geldiği özgün yazılara tanıtım yazısı denmektedir.
-
Tanımda yer alan backlink çıkışı ise, ” Bir internet sitesinin başka bir internet sitesine vermiş olduğu, herhangi bir sayfasında metin bağlantısı bulunması halinde, sayfa değerinin yükselmesini sağlayan bir sistemdir. “
-
Sayfa değeri ise Google aramasının site sıralamasında kullandığı algoritmanın sonucu olarak siteye verilen değeri gösteren basitleştirilmiş şekilde yer alan değerdir.
-
İşte önemli olan sayfa değeri özgün olan içeriğe, bağlantıya, bağlantı veren sayfaların kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Bu özgün yazılar sayesinde başka bir site sizi Google‘da referans göstermektedir.
-
Bu sayede sizin siteniz anahtar kelimeler sıralamasında yükselir. Bununla beraber bir de güçlü bir link ağına sahip olmaktadır.