Vodafone Direkt operatöre nasıl bağlanılınır? Vodafone canlı destek bağlanamıyorum. Vodafone canlı desteğe nasıl bağlanabilirim?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mobil Operatörler kategorisinde Berkay tarafından oluşturulan Vodafone Direkt operatöre nasıl bağlanılınır? Vodafone canlı destek bağlanamıyorum. Vodafone canlı desteğe nasıl bağlanabilirim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 161 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mobil Operatörler
Konu Başlığı Vodafone Direkt operatöre nasıl bağlanılınır? Vodafone canlı destek bağlanamıyorum. Vodafone canlı desteğe nasıl bağlanabilirim?
Konuyu başlatan Berkay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan WebAjans

Berkay

Kullanıcı
Vodafone Müşteri Hizmetleri Bağlanma
Vodafone Müşteri Hizmetler ile ilgili aklınıza takılan birçok soruya yanıt bulabilir, Vodafone Müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanma seçeneklerini makalemizde bulabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç?

Vodafone Müşterisine bağlanmak adına kendi hat üzerinizden 542'yi tuşlamanız gerekirken, diğer hat ve sabit hatlardan ise 0 (542) 542 00 00' numarasını tuşlayarak direk bağlanabilirsiniz

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma

Operatörden direkmüşteri hizmetlerine bağlanmak için ise hattınız üzerinden 542 arayabilirsiniz. Farklı operatörlerden aranmak için 0542 542 0000 numarası tuşlandıktan sonra 1 e basılmalıdır.

WebAjans

golduye
Vodafone kullanıcıları için harika bir bilgi destek konusu olmuş Google'de de en çok aranan keywor kelimelerin bir tanesi